בלוג

מה לקחת בחשבון לפני השכרת מחשבים?

מתי מומלץ ללכת במתווה השכרת מחשבים לבית העסק? מדוע, לעתים, זה עשוי להיות פתרון יעיל יותר מאשר קניית מחשב קבע? כיצד מומלץ לבדוק את המחשב להשכרה? כיצד נתאים את המחשב המושכר לצרכים הארגוניים שלנו?

השכרת מחשבים לעתים מוכחת כצעד עסקי נכון. במקום לקנות מחשב יקר שיכניס אתכם להתחייבות, וממילא יצריך אתכם להוציא את אותו סכום (או למעלה ממנו) כעבור שנים מעטות, בבתי עסק לא מעטים החליטו מראש שהמחשבים יושכרו, משום שהבלאי הנצבר שלהם גבוה מדי כדי להחזיק אותם קנויים. כמובן שלא לכל בית עסק ישנה הפריווילגיה הזו. אם בית העסק הוא חוות שרתים, חברה העוסקת בתקשורת בין מחשבים, או כל עיסוק אחר מתחום ההייטק, מן הראוי שיהיו בנמצא מחשבים בבעלות הארגון, מה גם שזהו הפתרון היחיד למי שבאחריותו – אחזקה ואחסון של פרטי מידע בשרתים וביצוע משימות איכות בענף ההייטק. לעומת זאת, בבתי עסק בהם המחשבים משמשים רק ללוגיסטיקה, ולא לעבודה PER CE מצאו הבעלים לנכון לקצץ בהוצאות המחשוב על ידי השכרת מחשבים בתעריפים נוחים.

4_box_text_3

אצל מי מומלץ לבצע השכרת מחשבים?

השכרת מחשבים יש ליישם רק אצל ארגון מומחים הבקיא באחזקת מחשבים, אשר לרשותו מעבדת איכות לבדיקה, תיקון ושדרוג מחשבים כך שיתאימו לעידני הזמן המודרניים. כזו היא למשל חברת ריקומפ מחשבים: החברה מעסיקה צוותי IT, טכנאי מחשבים ועובדי מעבדה מנוסים אשר מתחזקים בכל עת את מחשבי החברה, משדרגים אותם, ומתאימים אותם לתקופה הנוכחית. לכן, השכרת מחשבים דרכנו לא רק תספק לכם מחשבים המותאמים למטרתם, אלא גם תספק לכם את הייעוץ החד והמקצועי ביותר, אשר תמיד יותיר אתכם עם מענה ראוי בכל עת בה תידרשו לעבוד עם מחשבים מכל סוג. עם החברה עומדות בקשר חנויות, ועומדים בקשר מפעילי סדנאות ועסקים מכל הסוגים אשר מסתמכים מזה זמן לא מועט על מחשבי החברה ככלים עיקריים לתפעול פעילויותיהם.

audio_manu

בחירת המחשב – קווים לדמותה

מעבד המחשב – על המחשב להיות בעל נתוני עיבוד המתאימים לצרכים הארגוניים שלכם. לדוגמה, אם המחשב משמש להפקת מסמכים בהיקפים קטנים, תידרש מכונה בעלת מעבד פשוט יותר משל מחשב מעצבים המשמש לעריכת תמונות וסרטונים או מחשב מוזיקה ווידאו ארט. יצוין כי המעבד הוא ליבת בחירת המחשב, משום שללא מעבד טוב מספיק – לא ניתן לעבוד, וקניית מחשב עם מעבד טוב מדי עלולה להכביד מאד על ההוצאות ואולי להפוך פעולה כמו השכרת מחשבים ללא משתלמת.

רכיבי הזיכרון – זיכרון המחשב מתחלק ל– 2 סוגים: הזיכרון לטווח הקצר של המחשב, אשר כיום נדיר למצוא פחות מ– 4GB Ram (וכאן זה המקום להוסיף שאם יש יותר מכך, עליכם לוודא שמותקנת מערכת הפעלה של 64Bit ולא Windows סטנדרטי של 32 סיביות אחרת היא תזהה רק את 4 הגיגה הראשונים ולא תשתמש בשאר הזיכרון), והזיכרון לטווח הארוך, שהוא הכונן הקשיח של המחשב. נהוג, בנוסף לכונן זה, לקנות כונן קשיח חיצוני אשר כיום ניתן למצוא בטווחים של 500GB-8TB במחירים נוחים מאד. בדרך כלל, רכיבים של מערכת ההפעלה נשמרים על הכונן הקבוע, ומדיות כמו תמונות, רצועות מוזיקה וסרטונים נשמרים על הכונן הקשיח החיצוני.

שונות – צרכים מיוחדים של איש המקצוע העובד על המחשב המיועד: במידה ומדובר בגרפיקאי, עורך וידאו ארט או מעצב – הוא יזדקק לכרטיס מסך משופר, ובמידה ומדובר באיש סאונד הוא יזדקק לכרטיס קול שאינו צמת ברירת המחדלשל היצרניות אלא לכרטיס חיצוני.

השכרת מחשבים מכל הסוגים

אצלנו ניתן למצוא מחשבים מכל הסוגים – החל מניידים ועד לתחנות עבודה נייחות לשימוש לטווח הארוך. השכרת מחשבים מאת חברת ריקומפ נעשית על פי צרכי הלקוח, במקצועיות וביסודיות.

לפרטים אודות השכרת מחשבים – פנו לריקומפ כעת – ונסייע לכם למצוא את סט המחשוב המתאים ביותר!

דילוג לתוכן