בלוג

במבצע מיוחד – i7 מחשב נייד

לחצו כאן – לרכישת מחשב – i7 מחודש 

כבר החל משנות ה-90, כל בית אב החזיק במחשב אחד לפחות, כיום, מרבית בתי האב בעלי שני מחשבים ויותר. הסיבה המרכזית לכך היא השתלטות הרשת על חיינו והעובדה, שאנחנו עושים הכל במחשב, בין אם זה לרכוש בגדים, להזמין אוכל, לשוטט ברשתות החברתיות, להתכתב, לפתח קהילות ועוד לבין אם זה לשלם את חשבון החשמל והארנונה או כביש האגרה ולייצר מהרשת ממש מקום אפקטיבי וכזה העוזר לנו “לפתור בעיות” מנוחות ביתנו בשעה המתאימה לנו – בשונה מההכרח לגשת אל הדואר, להמתין בתור ולשלם את חשבון החשמל.

 I7 מחשב נייד מחודש

למעשה, עם השנים, השימוש ברשת גדל וגדל ואנחנו הפכנו להיות אנשי המחשבים, מבלי משים ומבלי לזכור את העבר. אם נשווה את עולם המחשבים לעולם הטלפונים הסלולריים, נוכל לומר שגם כאן המצב דומה; בשנות ה- 90, צצו הטלפונים הסלולריים וכיום אין אדם שאין לו אחד או ילד שהוריו לא קנו לו טלפון. אם נמשיך בהשוואות ונדבר שוק הרכבים, נבין שמרבית האנשים רוכשים מכוניות מיד שנייה (ויש כאלו שגם יד שלישית ויותר), מהסיבה הפשוטה שניתן לרכוש מכונית טובה יותר, מותג גדול ונחשב יותר ורכב הנחשב לבטיחותי יותר, כאשר מדובר על רכב שאינו חדש מהסוכנות או היצרן.

שוק במחשבים המחודשים – לא מה שחשבתם

שוק המחשבים מחודשים, ואין זה משנה באם מדובר על מחשבים ניידים מחודשים או מחשבים נייחים מחודשים, הוא שוק חי ותוסס אשר הרכישות המבוצעות בו, נחשבות לרכישות חכמות והסיבות לכך רבות. בראש הסיבות לכך נמצאת העובדה שניתן לרכוש מחשב מחודש חזק ומתקדם יותר מאשר מחשב חדש וכל זאת תודות למחיר הנמוך יותר של המחשב המוחדש. אנחנו כבר יכולים לשמוע אתכם מלמלים ואומרים כי ברור שניתן לרכוש מחשב זול כאשר הוא מחודש אך מה שאינכם יודעים הוא העובדה שמחשב מחודש, הוא מחשב דיי חדש – אך ורק במידה ורכשתם אותו מרשת או חנות מוכרת ואמינה אשר אכן מחדשת את המחשב והופכת אותו לחדש.

כאשר רוכשים מחשב נייד יד 2 הנקרא מחשב מחודש, מדובר בעצם על מחשב אשר נרכש על ידי ריקומפ (Recomp) מאחד מהמותגים הגדולים והבולטים ביותר (בין אלו נמצא את חברת דל, HP, IBM, LENOVO ועוד), ולכן מדובר במחשב אשר נרכש מחברות בינלאומיות בשל פגמים חיצוניים בלבד או שימוש מינורי מכל סוג כדוגמת תצוגה. מחשבים אלו, למרות שהם דיי חדשים, אינם יכולים להימכר כחדשים, ולכן הם עוברים תהליך חידוש מה שהופך אותם למחשבים ניידים מחודשים או מחשבים נייחים מחודשים וכל זאת תחת הגדרת מחשב זול או מחשב נייד במבצע מטורף כביכול עם הבדל אחד גדול והוא שמדובר במחשב באיכות חדשה.

מחודשים I7 כל מה שרציתם לדעת על מחשבי

תהליך חידוש מחשב על ידי חברת ריקומפ

כאשר חברת ריקומפ מקבלת את המחשב, הוא נשלח באופן מיידי אל המעבדה המקצועית של החברה. כל מחשב ומחשב, עובר בדיקה מדוקדקת וקפדנית אשר נועדה לוודא את שלמות המחשב, תפקודו והיותו מחשב נייד יד 2 אבל רק בטייטל שלו. הצוות המקצועי משלים, מתקן או מחליף כל מה שצריך על מנת שהמחשב יהיה כאילו יצא מהמפעל.

לסיכום, רכישת מחשב נייד במבצע אשר הינו מחודש, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם, ליהנות ממחשב חדש במחיר של משומש. הטיפ שלנו הוא לבדוק היטב היכן וממי אתם רוכשים את המחשב על מנת לוודא שאכן המחשב חודש באופן מושלם וגם שיש לכם אחריות על כך. לא כל מחשב נייד במבצע הוא מחשב מחודש ולכן הקפידו לבדוק זאת.

דילוג לתוכן