בלוג

תיקון מחשבים

מהו מחשב מחודש, ומדוע הרבה פעמים זה מחשב זול על אף שהנתונים שלו הם מעל ומעבר? כיצד הסדר של מחשב מחודש יכול לסדר לי מחשב משחקים, או מחשב איכותי במחיר של מחשב בינוני – חדש מהקופסה? מדוע, בשונה מהסדרים אחרים של מחשבים זולים כאן לא מדובר על קנייה לא אחראית?

למה חברת המכר תהיה מחויבת במעמד הסכם המכירה?

מחשב מחודש הוא מחשב ששוקם או שופץ על ידי חברת מחשבים מקצועית העוסקת בחומרה ובתיקון בעיות תוכנה מעת לעת. החברה לא מסתפקת בתיקון נקודתי אלא מעבירה כל מחשב מקולקל שמגיע לידיה סקירת מערכות מפורטת, ואם צריך – היא משקיעה שוב פעם מכספה במערכת הפעלה חדשה, ורכיבי חומרה חדשים על מנת שאותו מחשב שנמסר לשורותיה יהיה שוב פעם מחשב ברשימוש.

למזלכם, בחברות המפותחות – אין צורך לחייב אתכם על חלקים אלו משום שהם זמינים בכל מקרה במלאי שלה, ולרוב מדובר על שליפה מהמדפים – והרכבה במחשב התקול בדרך לתיקונו.

מסקנה: אתם יכולים למצוא מחשב מחודש טוב באמת – כזה שגם החברים יקנאו

ביננו, בסופו של דבר – יש ביצועים לדאוג להם, ולא רמת חדשנות“. מחשבים חדשים מבוססים כיום על i7 של אינטל בתור מעבד, מאיץ גרפי, כרטיס קול, 4-6 גיגה זיכרון RAM פנימי לפחות, דיסק קשיח של חצי TB בפנים, ודיסק של 1TB ומעלה – חיצוני, עליו תאחסנו את התמונות, הסרטונים והמדיות השונות שלכם.

את כל המפרט הזה אתם יכולים למצוא מחודש, במחיר של מחשב חדש בעל נתונים ישנים. לדוגמה – מחשב שתוקן ונהפך להיות מחשב מחודש עם מעבד i7 יכול להימכר כמו מחשב חדש עם מעבד i5 הפחות איכותי.

מה אני עושה אם אני מעוניין לתקן את המחשב שלי?

במקרה כזה העסקה תהיה כמו בעסקת מחשב מחודש. מסירת המחשב לתיקון הנו אקט שלך בו אתה סומך על האחרונה כמי שתדע לטפל לך בבעיות במחשב.

החברה, לעומת זאת, תתייחס למחשב הזה כאל מחשב מחודש, ותפיק עבורך מחיר המבטא את ההוצאות על רכיבים להחלפה, ועלות העבודה במחיר מיוחד, כמובן. במידה ולא תרכוש מחשב מחודש זה, יועבר המחשב למדף ויוצע ללקוחות בתור מחשב מחודש.

כמובן שהחברה תיידע אותך בנידון בטרם המעשה בהתראה שתוכל להיערך לקראתה.

אלו סוגי תיקונים ניתן לעשות במחשב ולהפכו למוצר מסוג מחשב מחודש?

החלפת ספק כוח שנשרף, תיקון ושחזור כונן קשיח, תיקון רכיבי זיכרון, הסרת וירוסים ממערכת ההפעלה, התקנת מערכת ההפעלה מחדש, פרמוט מלא של המחשב לצורך הסרת וירוסים וניקיון.

את כל אלו ניתן ליישם במסגרת שירות תיקון מחשבים והפיכתם למחודשים.

מחשב מחודש שכזה יפעל ממש כמו המחשב כביום קבלתך אותו כמחשב חדש: מהר, חלק, שקט, ועם הנתונים הטובים ביותר.

כמה זמן עורך תיקון מחשב ויצירת מחשב מחודש?

תלוי בסוג הבעיה: חומרה, וירוסים או תוכנה. ישנן בעיות שהן טעויות נגררות: פתרונן יגרום לבעיה אחרת.

אם מדובר בשחזור כונן קשיח, לתהלך עשוי לקחת מספר ימים בשביל לשחזר את כל המידע שהיה עלול להימחק.

לכן, כאשר זה התרחיש אין לדעת כמה זמן המחשב יידרש לתיקון.

מנגד, כאשר הבעיה היא פשוטה, המצריכה החלפת רכיב כלשהו, פרמוט של דיסק וכדתיקון מחשב יארך פרק זמן מוגדר וקבוע מראש.

ריקומפ מחשבים – שנות מוניטין רבות בתחום תיקון מחשבים?

אנו בחברת ריקומפ מחשבים מתמחים ביצירת מחשב מחודש מכל סוגי תחנות העבודה – החל מזו המצריכה רישום מסמכים בלבד ועד לאלו המתבססות על המחשבים המשוכללים ביותר.

החברה תבצע כל תיקון מחשבים בהצלחה ותגיש ללקוח מחשב כבימי העבר, המתבסס על ביצועים מהטובים בתחום.

!לפרטים נוספים על מחשב מחודש או שירות תיקון מחשבים הקליק לאתר של ריקומפ מחשבים 

דילוג לתוכן