שירותי מחשוב לעסקים

ריקומפ מחשבים בשירותי מחשוב לעסקים

חברת ריקומפ מחשבים מתמחה בתכנון, שיווק, והטמעה של פתרונות מחשוב מתקדמים למגוון בתי עסק וחברות בשוק הפרטי והמוסדי. ריקומפ מספקת מטריית שירותים רחבה לעסקים קטנים, חברות וארגונים גדולים במגזר הפרטי, העסקי והמוסדי.

שירותי המחשוב של ריקומפ מאפשרים לכל עסק לנהל בקלות וביעילות את תחום המחשוב ומערכות המידע – מתכנון כיתות מחשבים וחדרי ישיבות חכמים, ועד הקמת מוקדי שירות לקוחות ורשתות מחשבים מתקדמות.

אנו מתחייבים להעניק את הפתרון המקצועי ביותר שיתאים בדיוק לצרכים של כל לקוח. כל זאת תוך עמידה בלוחות הזמנים ודרישות הלקוח, והתחייבות למחירים נוחים והוגנים.

מהו שירות מחשוב לעסקים?

ריקומפ – פתרונות מחשוב חכמים, מובילה את המהפכה בזירת המחשבים המחודשים ושירותי המחשוב לעסקים קטנים, ולארגונים פרטיים ומוסדיים. השותפים שלנו לדרך נהנים מפתרונות מחשוב תפורים בהתאמה אישית שעוזרים להם לנהל את העסק בצורה טובה וחכמה יותר.

אנו מתמחים בתכנון והקמה של רשתות מחשבים עבור מגוון עסקים, הקמת כיתות לימוד וחדרי ישיבות ממוחשבים, שירותי מיגון מפני התקפות סייבר, הקמת מוקדי שירות לקוחות ומוקדי מכירות, ואספקה של ציוד טכני ואביזרי מחשוב לחברות היי-טק וסטארט-אפים בכל רחבי המדינה.

כל עסק או ארגון מצליח זקוק למעטפת רחבה של שירותי מחשוב שתספק לו פתרונות טכניים יצירתיים בזמן אמת. תמיכה איכותית בתחום המחשוב, הכוללת מענה מהיר, אפיון והתאמה מדויקים של הפתרון לצרכיו המשתנים של כל לקוח הם בגדר הכרח בעידן הטכנולוגי הנוכחי.

לחברתנו ניסיון מקצועי עשיר בעבודה מול שלל ארגונים ולקוחות עסקיים ומוסדיים. אנו מציעים שירותי מחשוב לעסקים בפריסה ארצית הכוללים מגוון רחב של פתרונות טכניים:

הקמת מוקדי שירות לקוחות, מוקדי מכירות וכיתות לימוד ממוחשבות

חברות וארגונים פרטיים או מוסדיים המשרתים דרך קבע קהל לקוחות גדול נדרשים להקים ולתחזק מערך מקיף של שירות לקוחות.

 עבור חברות המספקות שירותים לקהל יעד מסוים, הלקוח הוא בורג מרכזי ומשמעותי עליו נשענת הפעילות העסקית של החברה. מלבד גיוס של אנשי שירות מקצועיים ואיכותיים, מערך שירות הלקוחות זקוק גם למעטפת רחבה של אמצעים ושירותים טכניים שיאפשרו את הניהול השוטף של המוקד.

אספקה של פתרונות איכותיים עבור מוקדי שירות לקוחות מאפשרים לעסק לנהל בצורה יעילה את התקשורת מול הלקוחות ולשפר את חווית השירות הכללית. בסופו של דבר, הקמה של מוקד שירות לקוחות תשפיע גם על מידת הרווחיות של העסק כולו.

מה כוללת ההקמה והתחזוקה של מערך שירות הלקוחות?

בין אם מדובר במוקד שירות לקוחות המספק פתרונות טכניים, מוקד מכירות או כל מערך עסקי אחר, השלב הראשון הוא אפיון מדויק של צרכי החברה (כמות הפניות היומית מצד לקוחות, גודל מערך שירות הלקוחות, רמת הזמינות, בחינת פלטפורמות ה-CRM המתאימות ביותר לניהול תיק הלקוחות וכן הלאה..)

בשלב הבא מוטמעות הפלטפורמות שנבחרו בתוך רשת המחשוב העסקית. במקרים רבים בוחר הארגון בפתרון טכני משולב הכולל שימוש בטכנולוגיות חיבור מתקדמות וציוד טכני נוסף לייעול מערכות ניהול הידע והתמיכה בלקוחות. לקריאה נוספת >>

מוקד טלפוני

תכנון חדרי ישיבות חכמים

על גבי רשת המחשוב המקומית ניתן להקים מערך מחשבים ואביזרים טכניים נלווים שישרתו את הפעילות העסקית או המוסדית כולה. אצל חברות פרטיות או ציבוריות במגזר העסקי מדובר בעיקר בתכנון והקמה של חדרי ישיבות חכמים, מעבדות מחשבים, מוקדי מכירות, וגם הטמעה של מערכות מחשוב נוספות במוקדים אחרים בתוך החברה. עבור ארגונים מוסדיים, הפעילות מתמקדת, בין היתר, בהקמה של כיתות לימוד ממוחשבות.

תהליך התכנון וההקמה של חדרי הישיבות וכיתות הלימוד כולל אספקה של מחשבים וציוד טכני מתקדם ועוד מגוון פתרונות מחשוב נוספים שיהפכו אותם למתחמי עבודה ולימוד משוכללים. מלבד התחזוקה השוטפת והקמת תשתית רשת המחשבים בתוך המתחמים, אנו מציעים גם עמדות עבודה ארגונומיות, תחנות עגינה (Docking Station), שדרוג של מחשבים קיימים, התקנה של מערכות מחשוב בהתאמה אישית ועוד פתרונות טכניים אחרים לפי בקשת הלקוח. לקריאה נוספת >>

הקמה ותחזוקה של רשתות מחשבים מתקדמות

תהליך ההקמה של רשתות מחשבים כוללת את שלבי אפיון הצרכים של הלקוח, התאמת הפתרון האידיאלי עבורו, התקנה נקיה ומקצועית של רשת המחשבים, וכמובן גם עבודות שדרוג ותחזוקה של המערכת עם לאחר סיום הפרויקט.

אפיון מדויק של הצרכים העסקיים מאפשר התאמה מושלמת של פתרונות הרשת בהתאם לאופי הפעילות העסקית, גודל החברה, רמת אבטחת המידע הנדרשת, היקף פעילות התמיכה הטכנית וכן הלאה.

מלבד הקמה של רשת מחשבים מהירה המתממשקת בצורה חכמה לכל מערכות המידע והמחשבים בעסק, פתרונות מתקדמים בתחום רשתות המחשבים כוללים גם שירותי ענן מתקדמים, הקמה של מערכות גיבוי, וכן תשתיות תקשורת.

בעידן המידע הנוכחי מרבית העסקים אינם יכולים להתקיים ללא קיומן של מערכות גיבוי מקומיות שמאחסנות את כל המידע הפנים ארגוני של העסק.

פתרונות גיבוי איכותיים לרשת המחשבים המקומית תסייע לעסק לחסוך שטח אחסון, לנהל בצורה יעילה יותר את תחום אבטחת המידע, ולהנות ממערכות גיבוי חכמות שיכולות לשחזר נתונים ומידע רב בכל עת.

לצד זאת, יישום של פתרונות תקשורת מתקדמים הוא בגדר הכרח לשם ייעול ושדרוג של סביבת העבודה – החל מהקמת מערך תקשורת איכותי לגורמי החוץ שעובדים עם החברה, ועד התקשורת התוך ארגונית בין ההנהלה וצוותי העבודה השונים.

חשוב להדגיש כי על אף שקיימות בשוק שלל חברות שמציעות פתרונות תקשורת, מעטות מהן יודעות להתאים בצורה מדויקת פתרון ארוך טווח שישרת את החברה. כיום, אופי העבודה הדינאמי מחייב את החברות למצוא פתרונות מחשוב חכמים שיתאימו עצמם למודל העסקי הגמיש של החברות השונות בשוק המודרני. לקריאה נוספת>>

 

אספקה של ציוד מחשוב לעסקים, חברות סטארט-אפ וחברות הייטק

מתמחים באפיון מקצועי ואספקה מהירה של כל הציוד הנדרש לחברות ועסקים. מחשבים ניידים ונייחים חדשים של כל היצרנים המובילים: APPLE, DELL, LENOVO, HP. עמדות עבודה ארגונומיות, תחנות עגינה, שרתים, בנייה של מערכות מחשוב ייחודיות לפי צרכי הלקוח, מחשבים לשימושים הנדסיים ועוד.. תוכלו לקבל אצלנו את כל ציוד המחשוב תחת מטרייה אחת. אספקה מיידית למשרדי החברה תוך מתן שירות ויעוץ מכל הלב.

מדוע לבחור בנו

ריקומפ מובילה שינוי
בזירת המחשבים המחודשים

ריקומפ חוסכת לעסקים
עשרות אלפי שקלים

ריקומפ מחזירה מחשבים לחיים

ריקומפ שמה דגש מירבי
על שביעות רצון לקוחותיה

למי מתאימים שירותי מחשוב לעסקים?

שירותי המחשוב מתאימים לכל עסק או ארגון המעוניין במעטפת שירותים טכניים רחבה שתשרת אותו לטווח הארוך. עסקים גדולים וקטנים, חברות פרטיות וציבוריות, וגם ארגונים מוסדיים אשר פעילותם מתבססת על רשתות תקשורת ומחשבים זקוקים כולם לפתרונות מחשוב מתקדמים.

שירותי המחשוב העסקי מתאימים למגוון רחב מאוד של חברות ובתי עסק בסקטור הפרטי והציבורי. החל מחברות היי-טק וסטארט-אפים, ועד משרדי שיווק, עריכת דין, מכירות והנדסה. למעשה, שירותי מחשוב לעסקים מתאימים לכלל העסקים אשר מפעילים ומתחזקים מערך של שירותים ממוחשבים מסוגים שונים (בכל גודל ובהיקפי פעילות משתנים).

פתרונות המחשוב לעסקים כוללים מעטפת שירותים רחבה המותאמת באופן אישי לפעילות ולצרכים המשתנים של כל עסק. שירותים אלו מאפשרים לעסק להתמודד בצורה יעילה ומהירה עם בעיות טכניות ותקלות בתחום התקשורת, שירות הלקוחות, ורשתות המחשוב המקומיות.

שירותי המחשוב במיקור חוץ מומלצים עבור כל חברה שמתכננת פרויקטים גדולים בתחום תשתיות התקשורת, אבטחת המידע, שירות הלקוחות או מערכות המידע הפנים ארגוניות. שירותים אלו כוללים ליווי צמוד לאורך כל שלבי הפרויקט – החל משלבי האפיון והגדרת הצרכים ועד ההטמעה בפועל של הציוד ותשתיות המחשוב והתקשורת.

אם גם אתם מחפשים פתרונות מחשוב מתקדמים לייעול העבודה השוטפת בעסק אתם מוזמנים לפנות אלינו לשיחת ייעוץ ראשונית.

פתרונות מחשוב לעסקים קטנים

על אף שעסקים קטנים לא תמיד זקוקים להקמה ותחזוקה של רשתות מחשוב מורכבות או של מערך שירות לקוחות ענף, פתרונות מחשוב נקודתיים בהחלט יכולים לתרום להם רבות.

עסקים קטנים, לרבות חברות היי-טק קטנות, סטארט-אפים, כמו גם בתי עסק קטנים ובינוניים בתחומים אחרים, מאופיינים בדרך כלל בפעילות עסקית דינאמית וגמישה. פעילות זו דורשת תכנון והתאמה מדויקים של פתרונות המחשוב בהתאם לאופי הפעילות העסקית.

מעטפת שירותי המחשוב לעסקים קטנים כוללת שירותי IT, אבטחת מידע, שדרוג ואספקה של מחשבים בהזמנה אישית, תמיכה טכנית לרשת המחשבים, פתרונות לגיבוי, אחסון ושחזור מידע, ועוד ארסנל שלם של פתרונות טכניים בהתאמה אישית לפי הצרכים של בית העסק.

פתרונות מחשוב לחברות

חברות גדולות ומבוססות בדרך כלל נשענות על תשתית מקיפה של רשתות מחשבים, מוקדים גדולים של שירות לקוחות ומכירות, שרתי גיבוי ופתרונות קצה נוספים בתחום המחשוב ואבטחת המידע.

לחברות עצמן לא תמיד קיים הידע הנחוץ לאפיון הצרכים, תכנון, הקמה, ותפעול של פתרונות המחשוב המורכבים הללו.

שיפור תהליכי העבודה בחברה, ייעול מערך המכירות ושירות הלקוחות, הגנה מפני תקיפות סייבר – אלו ועוד רבים אחרים מתאפשרים בעזרת פתרונות מחשוב במיקור חוץ.

פתרונות המחשוב של חברת ריקומפ מאפשרים לכל חברה להתמקד אך ורק בפעילות העסקית שלה ולהנות מראש שקט לאורך זמן. אנו מתחייבים להעניק ליווי מקצועי ושירות אדיב והוגן גם עם סיום הטמעתם של פתרונות המחשוב.

איך לבחור ספק לשירות מחשוב לעסקים?

ספק מקצועי ואמין בתחום שירותי המחשוב לעסקים יעזור לכם לחסוך אלפי שקלים ולהנות מפתרון ושירות מקצועי ואיכותי.

כיום, חברות במיקור חוץ הן הפתרון המועדף על רוב החברות והעסקים. שירותים מן הסוג הזה פוטרים את החברה מהתעסקות עם הקמה של רשתות מחשבים, תכנון ותפעול של מערך מכירות או שירות לקוחות וגם מפתרון של תקלות טכניות על בסיס קבוע.

תחום המחשוב נהפך מורכב יותר ויותר עם השנים, וכדי להנות מפתרון איכותי ומקיף שייתן לכם מענה איכותי 24/7 אתם זקוקים לספק שירותי מחשוב שיתאים עצמו לצרכים העסקיים שלכם.

כיום, רוב העסקים אינם מסוגלים לתכנן, להקים ולתחזק מאפס מערכות מחשוב מתקדמות. כדי לבחון האם הספק יוכל לבצע עבורכם את העבודה הנדרשת מומלץ לבצע סקר שוק מקיף בסופו תקבלו תמונה כוללת יותר ותוכלו לבחור בפתרון החכם והמשתלם ביותר עבורכם.

בעידן המידע והטכנולוגיה שירותי מחשוב לעסקים כוללים מטרייה רחבה במיוחד של פתרונות טכניים. לכן גם, ההמלצה היא לבחור בגורם מרכזי אחד שיאגד תחתיו את כל השירותים הנחוצים לכם. כך למשל, עדיף שלא לשכור טכנאי מחשבים באופן נקודתי, אלא לבחור בשירותיה של חברת מחשוב לעסקים עם אנשי צוות מיומנים שיוכלו לתת לכם מענה הולם בעת הצורך.

כדי לבחון את ההתאמה של ספק שירותי המחשוב לצרכים שלכם, עליכם להגיע מוכנים לפגישת הייעוץ הראשונה. בדקו מראש מהם הצרכים שלכם והפרויקטים הקרובים שעומדים על הפרק. כמו כן, השתדלו להגדיר מראש את מגבלות התקציב – כך גם תבחנו אילו פתרונות טכניים הכרחיים עבורכם ועל אילו תוכלו לוותר. מלבד זאת, חשוב לבדוק האם מעטפת השירותים שתקבלו אכן הולמת את אופי הפעילות העסקית שלכם ואת האתגרים הטכניים עמם אתם מתמודדים באופן יומיומי.

לסיום, חשוב ללכת אחר תחושות הבטן שלכם ולבחור בשותפים הוגנים ואמינים, שידעו להעניק לכם  שירות אדיב לאורך כל שלבי הפרויקט וגם עם סיומו. שירותיות ומקצועיות של השותפים שלכם יבטיחו לכם שקט נפשי בתחום העסקי לטווח הרחוק.

דילוג לתוכן