בלוג

מחשב נייח מחודש

למעבר ישירות לקטלוג המחשבים שלנו – לחץ כאן 

מחשבים הפכו במהלך השנים להיות אחד ממוצרי החשמל המבוקשים ביותר שיש, כאלה שמשמשים אותנו לאינספור מטרות בעבודה, בלימודים, בעסק וגם בשעות הפנאי.

מחשבים נייחים מציעים כיום עולם ומלואו, כאשר ניתן למצוא מחשבים פשוטים יחסית מבחינת המפרט שלהם, ולעומת זאת מחשבי יוקרה של ממש.

התוצאה היא שטווח המחירים של המחשבים הנייחים הוא רחב, כאשר בלא מעט מקרים מדובר בהוצאה כלכלית לא פשוטה.

כתוצאה מכך חלק מהאנשים מתפשרים על הרמה של המחשב שהם בוחרים להצטייד בו, או אפילו ממתינים מספר שנים עד שהם מצליחים לרכוש את המחשב.

אסור לשכוח שחלק מהאוכלוסיות הזקוקות למחשבים אינן יכולות להרשות לעצמן להוציא הון עתק על מחשבים, למשל אנשי עסקים שעבורם כל הוצאה חייבת להיות מחושבת היטב.

החדשות המעודדות יותר הן שיש דרכים שונות ומגוונות לחסוך במחיר המחשב הנייח. במאמר הנוכחי נציג לפניכם את האפשרות המומלצת לרכוש מחשב נייח מחודש, אפשרות שמוצעת על ידי חברת ריקומפ. על המאפיינים ועל היתרונות של המחשב המחודש, כמו גם על הסיבות לבחור בחברת ריקומפ שתספק אותו עבורכם, תוכלו לקרוא במאמר הנוכחי.

מהו מחשב מחודש?

מחשב נייח מחודש הוא מחשב שהיה בשימוש כלשהו בעבר ושנמכר כיום ללקוחות הסופיים לאחר שעבר תהליכי שדרוג ושיפוץ. אלה יכולים להיות מחשבים שהיו באולמות התצוגה או שימשו להדרכות מקצועיות, מחשבים מעודפי ייצור, מחשבים שנמכרו ללקוחות אבל הוחזרו לחברה המשווקת עקב פגמים קוסמטיים וכן הלאה.

אין אלה מחשבים שהיו בשימוש מאסיבי במגזר הפרטי או העסקי, כפי שרבים טועים לחשוב. הסיבה שהם מוגדרים כמחודשים היא שהם יצאו בעבר מפתח המפעל המייצר אותם, כך שעל פי ההגדרות הרשמיות הם אינם יכולים להיות מכונים מחשבים חדשים.מחשב נייח מחודש

מה שחשוב לזכור הוא שמחשבים אלה, בנקודת הזמן הנוכחית, הם באיכות גבוהה במיוחד, שאינה נופלת מהמחשבים החדישים. למעשה, בזכות בקרת האיכות הנערכת כאן והשדרוג עד לרמת הפרטים הקטנים ביותר, ייתכן שרמת המחשבים המחודשים תהיה אף היא משופרת.

כאן יודעים שאנשי מקצוע הם אלה שבודקים את המחשב באופן אישי עד לרמת הרכיב, בעוד שבמקרה של מחשבים שנרכשים בדרך אחרת, הייצור מתבצע בצורה “אוטומטית”, כשלא תמיד יש בקרה מספקת של אנשי מקצוע. התוצאה היא שעם כל העובדה שהטכנולוגיה כיום מתקדמת, יכולים להיות פגמים במחשב מקורי הנובעים משיבושים בתהליך הייצור.

היתרון המרכזי של מחשב נייח מחודש הוא תג המחיר שלו. מעצם העובדה שהמחשב הוא מחודש ואינו מגיע ישירות מהמפעל, מתאפשרת הנחה משמעותית במחיר שלו. הפערים יכולים להגיע לעשרות אחוזים, המתורגמים בפועל למאות או אפילו לאלפי שקלים. בעידן שבו גם כך עלויות המחיה גבוהות ומחירי המחשבים המתקדמים מגיעים לגבהים חדשים בכל שנה, החיסכון הכלכלי הזה הופך למשמעותי פי כמה. אם ניתן לרכוש מחשב מחודש במחיר נמוך פי כמה מאשר מחשב חדש, ובמהלך השימוש בו לא להרגיש ולו הבדל בסיסי קטן, למה לא לעשות את זה?

שאלת האמינות (או: כך תישארו שקטים לאורך זמן)

יש אנשים שחוששים שהאיכות של המחשב המחודש שהם יקבלו בפועל תהיה נמוכה, אבל המציאות היא שהחששות האלה אינם במקום – בעיקר כאשר בוחרים בחברה שניתן לסמוך עליה בכל מאת האחוזים. חברת ריקומפ עונה על ההגדרה הזו. החברה ידועה במוניטין החיובי ובאמינות שלה, ומספקת מחשבים שעברו את תהליכי הבדיקה והבקרה המלאים ביותר.

כדי להוסיף לשקט הנפשי של הלקוחות, המחשבים המחודשים שמספקת ריקומפ מגיעים עם אחריות מלאה לתקופה של עד 12 חודשים. המשמעות היא שבמקרה של תקלות הנגרמות למחשבים במהלך תקופה זו – תרחיש נדיר אבל עלול לקרות, כמו בכל מכשיר חשמלי אחר – יש כתובת שניתן לפנות אליה.

גם כאשר מחליטים לרכוש מחשב מחודש, צריך עדיין להשקיע מחשבה בסוג המחשב, במפרט הטכני שלו וכן הלאה: אין מחשב מחודש אחד אשר דומה לחברו, כאשר ההבדלים הם גם ברמת המחירים. התוצאה היא שרצוי להתייעץ עם אנשי מקצוע שמבינים את התחום לפני שמקבלים את ההחלטה לכאן או לכאן. גם מהבחינה הזו, הפנייה לריקומפ יכולה להוכיח את עצמה כמוצלחת. הניסיון רב השנים של אנשי החברה מאפשר להם לספק ללקוחותיה ייעוץ והכוונה בדרך לרכישת המחשב, תוך כדי “תרגום” הרצונות שלהם לכדי נתונים טכניים של המחשב עצמו. התוצאה היא עסקה שניתן להיות שלמים איתה עוד יותר, עם מחשב שמתאים בדיוק למה שמחפשים.

לבירורים ופרטים נוספים השאירו פרטיכם ונחזור אליכם או התקשרו – 072-3361400

דילוג לתוכן