בלוג

מחשב נייד עד 1000 ש”ח

למעבר ישירות לקטלוג המחשבים שלנו – לחצו כאן 

מחשבים ניידים הפכו להיות כל כך נפוצים ונגישים לכל תקציב, שאפשר היום למצוא מחשבים מצוינים במחירים מאוד זולים ועדיין ליהנות מהם כמו ממחשב משוכלל וחדש.

מחשבים ניידים במבצע הם בדרך כלל המחשבים שאנחנו רגילים למצוא במחיר זול אבל נוכל למצוא גם רבים אחרים בהזדמנויות שונות שיכולים להתאים לצרכים שלנו ועדיין לעלות רק 1,000 שקלים

למי כדאי לקנות מחשבים עד 1000 ש”ח?

מחשבים ניידים וזולים מתאימים לכמה וכמה אנשים שאינם מוכרחים להתחייב לרכישת מחשב נייד יקר מאוד. בחנות ובמעבדת ריקומפ מתמחים במחשבים עד 1000 שקלים, עם אחריות מלאה ושפע של שדרוגים שאפשר להוסיף.

היתרון הגדול הוא גם מבחר גדול של מחשבים מצוינים במחירים אלה. מחשבים כאלה מתאימים בעיקר לאנשים הבאים:

מחשבים ניידים זולים מתאימים ראשית לתלמידים וסטודנטים. כאשר המטרה היא בעיקר עבודה על מסמכים ולמידה באתרים שונים וכריית מידע, כל מה שנחוץ לכם הוא מחשב שעושה את העבודה המסורה מבלי לקרוס ומבלי להיתקע.

לא מדובר במחשב שיכול להוריד סרטים כבדים או להתאים לתוכנות גרפיות עשירות מדי אלא לכל מה שקשור לטקסט ולגלישה באינטרנט ולזה יכול להספיק מחשב נייד יד 2 או מחשב נייד מחודש. הרזולוציה של המסך צריכה להיות טובה מספיק כדי לראות טוב את חומר הלימודים אולם לא יותר מזה כדי לא לגזול גם יותר מדי כוח עיבוד.

· ילדים ומבוגרים מאוד שאין להם צרכים מאוד מתוחכמים ומשוכללים והם רוצים רק לגלוש באינטרנט, לשחק אולי בכמה משחקים פשוטים ולראות סרטונים ובעיקר לגלוש במדיה החברתית, מחשב נייד יד 2 הוא אידיאלי להם משום שאינו זקוק לזיכרון רב מדי והוא מתאים לתכנים שהם צורכים.

זהו מחשב שעומד בעומס המטלות שלהם ולא צריך להוריד תוכנות או אפליקציות משוכללות מדי שגומרות לו את הזיכרון.  מחשב לניהול הבית מתאים למי שאינו גולש כמעט במחשב. בשביל בית כזה מתאים בהחלט מחשב נייד מחודש.

תמצאו אותו לרוב בקטגוריית מחשבים ניידים במבצע, או שנמכרים בפני עצמם משום שהם לגמרי מחשבים חדשים שנמכרים במחיר זול להפליא של עד 1000 שקלים כך שמאוד חבל להפסיד מבצעים כאלה.

דילוג לתוכן