בלוג
מחשב נייד מחודש על רקע שחור

כל מה שרצית לדעת על קניית מחשב נייד מחודש

הגיע הזמן להחליף מחשב, אין ברירה, אבל ייתכן ואפשר להימנע ממחיר אימתני. שואלים איך? בעזרת רכישת מחשב נייד מחודש! בפוסט הזה נסביר מה זה מחשב נייד מחודש והאם כדאי לקנות מחשב מחודש.

מחשב מחודש - ריקומפ

בכדי להתחדש במיטב הטכנולוגיות הקיימות, לשפר ביצועים, לייעל תהליכי עבודה, ובעיקר לעמוד בקצב של הקדמה והחדשנות, צריך מידי כמה שנים לרכוש מחשב נייד חדש. אולם כאשר המציאות הכלכלית מציבה אתגר, ניתן לבחור בדרך אחרת ולא פחות אטרקטיבית והיא רכישת מחשב נייד מחודש.

מה זה מחשב נייד מחודש (לפטופ מחודש)?

מחשב נייד מחודש הוא מחשב נייד פרימיום, מסדרות ודגמים שיוצרו במיוחד לעסקים, שהיה בשימוש מסוים, הוחזר, נבדק, תוקן (ולעיתים אף שודרג) ועומד כעת למכירה – בדרך כלל עם אחריות.

יש מספר סוגים של מחשבים מחודשים:

1. מחשב ספציפי שכשל בבדיקות האיכות של היצרן ועבר תיקון ושידרוג.

2. מחשב שהוחזר על-ידי לקוח לחנות או ליצרן ואינו יכול להימכר כמחשב חדש.

3. מחשב שתקופת השכרתו לחברה מסויימת הסתיימה.

4. מחשב בעל פגם חיצוני.

לכל המותגים המובילים היום את השוק ישנם דגמי מחשבים ניידים עסקיים המותאמים לעבודה חזקה ומאומצת. כמו למשל סדרת ThinkPad של לנובו, או Latitude של דל, או EliteBook של HP, או Macbook וכד’. המחשבים נשלחים למעבדת החברה שם עוברים בדיקה קפדנית שמטרתה לבחון את רמת תפקודם עד לרמת הפרט הקטן. לאחר הבדיקה הם מותאמים באופן אישי לצרכים של אלו המעוניינים לרכוש אותם, בין אם מדובר בעסקים ובין אם באנשים פרטיים.

קניית מחשב מחודש יכולה להיות פיתרון להרבה מאד סוגים של לקוחות ושל צרכים, אבל בואו קודם ננסה להבין למה קניית מחשב משומש היא אפשרות חכמה.

רכשו מחשב נייד מחודש עכשיו מריקומפ מחשבים

מחשב נייד מחודש .vs מחשב נייד חדש

כאשר שומעים לראשונה את המונח “מחשב מחודש” אי אפשר שלא לתהות על קנקנו. למה בעצם מחודש ולא חדש ומה המשמעות של כך עבורנו?

חלק ימצאו את עצמם חוששים לנוכח השימוש במילה “מחודש” בשל המחשבה כי מדובר במוצר מיושן. בפועל אין כך הדבר ולמעשה מחשבים מחודשים לעיתים קרובות חזקים יותר, איכותיים יותר ועמידים יותר מכיוון שהם יועדו מלכתחילה לשימוש עסקי נרחב. אולם רכישתם הרבה יותר כדאית כלכלית ובכוחם לספק את התמורה הגבוהה ביותר עבור ההשקעה שלכם.

מחשבים מחודשים - ריקומפ

מחשבים מחודשים: נכון/לא נכון

· מחשבים מחודשים עובדים באיטיות. לא נכון! האמת: מחקרים שבדקו משתמשים שעבדו על מחשבים חדשים ומחודשים (מבלי לדעת) – לא מצאו כל הבדל!

· מחשבים מחודשים נוטים להתקלקל יותר מהר, בהנחה גם שהתקלקלו בעבר. לא נכון! האמת: ברוב המקרים מדובר במחשבי פרימיום איכותיים מדגמים עסקיים ועבדו טוב יותר מהמחשבים החדשים שנמכרו ביוקר.

· מחשבים מחודשים הם זבל ממוחזר. לא נכון! האמת: לאחר שמחשבים עוברים חידוש מקצועי, הם יכולים לעבוד יותר טוב מהמחשב הנוכחי שלך. מערכת הקלט והפלט הבסיסית שלהם עברה חידוש ושיפור.

· מחשבים מחודשים לא מספיק חזקים לנהל עסק. לא נכון! מחשבים שהיו בשימוש בחברות גדולות, עברו מראש שידרוג ועל כן הם הרבה יותר איכותיים ממחשב בסיסי שאדם פרטי קונה.

רכישת מחשב נייד מחודש – מה המשמעות?

מחשבים מחודשים יכולים להגיע בחזרה אל היצרנים או המשווקים ישירות ממדפי התצוגה או מחנויות עודפים וכן הם יכולים להגיע מלקוחות שרכשו אותם אך איתרו עליהם פגם קוסמטי. היות ומחשבים אלו כבר יצאו ממחסני החברה, הם אינם יכולים להימכר שוב כחדשים וכאן המושג מחודשים נכנס לתמונה. אך לפני כן המחשבים עוברים בדיקה יסודית, התאמה ולאחר מכן יצור מחודש מה שאומר שאתם מקבלים מחשב חדש לחלוטין, אך במחירים הרבה יותר משתלמים. כמובן שהמחשב אמור לתפקד כחדש ועל כן הוא יהיה גם נקי לחלוטין ללא תוכנות לא רצויות או אלמנטים מיותרים.

איך מתבצע החידוש

על מה אין להתפשר כאשר רוכשים מחשב נייד מחודש?

בדומה לרכישת מחשב נייד חדש, גם כאשר קונים נייד מחודש אין להתפשר ויש להקפיד כי הפרמטרים הבאים מהווים חלק מהתמונה הכללית. ראשית, יש לשים דגש על חברת המותג אליה המחשב משתייך, חשוב שתהיה זו חברה מוכרת אשר שמה הולך לפניה. משתנה נוסף אותו יש לבדוק הוא אחריות. רצוי שתהיה אחריות על המחשב על מנת שתהיה לכם כתובת אליה תוכלו לפנות במקרה של תקלות או בעיות טכניות מכל סוג. כמו כן כאשר רוכשים מחשב נייד מחודש, מומלץ כי הוא יהיה תואם לצרכים שלכם ויעניק לכם את הפתרון המושלם מכל הבחינות.

ריקומפ - חברת מחשביםממי כדאי לקנות מחשבים מחודשים?

מחשב מחודש ניתן לקנות רק מעסק המורשה לעשות זאת. לא מומלץ לרכוש מחשב נייד (לפטופ) מחודש או מחשב נייח (שולחני) מחודש מאתרי יד שניה באינטרנט!

ריקומפ מחשבים היא משווק מורשה העובדת עם המותגים הכי גדולים בעולם המחשבים, ומוכרת מחשבים מחודשים שלהם.
בריקומפ בוחרים ומציעים למכירה את הדגמים הטובים ביותר שקיבלו את הדירוגים הגבוהים ביותר. אנחנו מבינים כי לקוחות המעוניינים לקנות מחשב נייד מחודש, באופן טבעי חוששים יותר מאשר לקוחות אשר קונים מחשב חדש.

הצוות המקצועי שלנו יוכל לייעץ לכם על דגמים מחודשים מומלצים. להדריך אתכם ולתת לכם את כל האינפורמציה החיונית, כולל איזה תהליכי חידוש עבר המחשב בו אתם מעוניינים – כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה הטובה ביותר, באופן שלם ורגוע.

מי שעושה בדיקה מחושבת ומקבל החלטה מושכלת, יכול לבצע קנייה חכמה ולחסוך סכום יפה.

כאשר אתם רוכשים מחברה מקצועית ומובילה בתחומה, מחשב נייד מחודש יהיה האפשרות הטובה והאופטימלית. בדרך זו תוכלו ליהנות מפתרון המותאם למטרות והיעדים שלכם ומחיסכון מרבי במחיר.

דילוג לתוכן