בלוג

מחשב נייד מחודש – מה זה אומר ולמה זה נכון לך

למעבר ישירות לקטלוג המחשבים שלנו – לחץ כאן 

בסך הכל עברו שנתיים ממועד רכישת המחשב הנייד וכבר הוא לא מתפקד כמו בהתחלה.

אין ספק, הגיע הזמן למחשב חדש, מכך אין להימנע. מה שכן אפשר להימנע ממנו הוא המחיר האימתני.

הכיצד? בעזרת רכישת מחשבים ניידים מחודשים!

מחד אי אפשר שלא להסכים שטכנולוגיה מתקדמת היא עסק יקר.

מאידך אי אפשר שלא לרצות להישאר עם היד על הדופק, להתחדש במיטב הטכנולוגיות הקיימות, לשפר ביצועים, לייעל תהליכי עבודה או לימודים ובעיקר לעמוד בקצב של הקדמה והחדשנות.מחשב מחודש - ריקומפ

עבור אלו אשר בוחרים באפשרות השנייה, המשמעות היא להתחדש מדי כמה שנים בלפטופ ישירות מן הקופסה.

אולם כאשר המציאות הכלכלית מציבה אתגר, ניתן לבחור בדרך אחרת ולא פחות אטרקטיבית והיא רכישת מחשב נייד מחודש.

מחודש VS חדש

כאשר שומעים לראשונה את המונח "מחשב מחודש" אי אפשר שלא לתהות על קנקנו. למה בעצם מחודש ולא חדש ומה המשמעות של כך עבורנו?

רבים אשר ימצאו את עצמם חוששים לנוכח השימוש במילה מחודש ולו רק בשל המחשבה כי מדובר במוצר אשר הקדמה הטכנולוגית הנה ממנו והלאה או לחלופין כי במוצר פגום או משומש.

בפועל אין כך הדבר ולמעשה מחשבים מחודשים הנם לא פחות מתקדמים, לא פעם רכישתם הרבה יותר כדאית כלכלית ובכוחם לספק את התמורה המלאה ביותר עבור ההשקעה שלכם. מופתעים?

מחשבים מחודשים - ריקומפאז מהו מחשב מחודש?

במציאות המודרנית של ימינו, כאשר מכשיר טכנולוגי או חשמלי מתקלקל הנטייה שלנו היא ישר לקנות חדש, בעוד שבעבר היינו נוהגים לתקן.

כתוצאה מכך לא תמיד הזהב נוצץ וישנם מוצרים טכנולוגיים אשר איכותם נופלת מאחרים ולו רק בשל העובדה שאין סיבה להשקיע, היות וישנה תחלופה גבוהה לאורך השנים.

מחשבים מחודשים הם תוצר של ה"אולד סקול", כלומר אלו מחשבים שהוחזרו לחברה המשווקת או המייצרת מסיבות שונות ומגוונת ולאחר מכן עברו תהליך של התאמה וייצור מחודש.

במונחים של איכות הסביבה ניתן לקרוא לכך מחזור, שימוש חוזר או כל מושג דומה אחר בו תחפצו להשתמש.

רכישת מחשבים ניידים מחודשים – מה המשמעות?

מחשבים מחודשים יכולים להגיע בחזרה אל היצרנים או המשווקים ישירות ממדפי התצוגה או מחנויות עודפים וכן הם יכולים להגיע מלקוחות שרכשו אותם אך איתרו עליהם פגם קוסמטי. היות ומחשבים אלו כבר יצאו ממחסני החברה, הם אינם יכולים להימכר שוב כחדשים וכאן המושג מחודשים נכנס לתמונה. אך לפני כן המחשבים עוברים בדיקה יסודית, התאמה ולאחר מכן יצור מחודש מה שאומר שאתם מקבלים מחשב חדש לחלוטין, אך במחירים הרבה יותר משתלמים. כמובן שהמחשב אמור לתפקד כחדש ועל כן הוא יהיה גם נקי לחלוטין ללא תוכנות לא רצויות או אלמנטים מיותרים.

חידוש המחשב – כיצד מתבצע התהליך?

מחשבים מחודשים ניתן לרכוש דרך משווקת אשר מקפידה על עבודה מול מותגים מוכרים לרבות HP, LENOVO, DELL ועוד. כפי שצוין לעיל, מחשבים אלו אינם יכולים להימכר כחדשים היות ונעשה בהם שימוש, גם אם מינורי. המחשבים נשלחים למעבדת החברה שם עוברים בדיקה קפדנית שמטרתה לבחון את רמת תפקודם עד לרמת הפרט הקטן. לאחר הבדיקה הם מותאמים באופן אישי לצרכים של אלו המעוניינים לרכוש אותם, בין אם מדובר בעסקים ובין אם באנשים פרטיים.

איך מתבצע החידוש

באילו מקרים מחשב מחודש יהווה את האפשרות הטובה יותר?

ישנם מקרים רבים בהם מחשב נייד מחודש יהווה את הבחירה הטובה והמשתלמת ביותר כמו למשל במקרים הבאים:

· תקציב – כאשר התקציב נמוך אך ישנו צורך במוצר איכותי

· טכנולוגיה – כאשר אין צורך ממשי במחשב נייד חזק ומתקדם ביותר

· מותג – כאשר רוצים ליהנות מהיתרונות של מחשב מחברת מותג מוכרת

על מה אין להתפשר כאשר רוכשים מחשב מחודש?

בדומה לרכישת מחשב חדש, גם כאשר קונים נייד מחודש אין להתפשר ויש להקפיד כי הפרמטרים הבאים מהווים חלק מהתמונה הכללית. ראשית כל יש לשים דגש על חברת המותג אליה המחשב משתייך, חשוב שתהיה זו חברה מוכרת אשר שמה הולך לפניה בתחום. משתנה נוסף אותו יש לבדוק הוא אחריות. רצוי שתהיה אחריות על המחשב על מנת שתהיה לכם כתובת אליה תוכלו לפנות במקרה של תקלות או בעיות טכניות מכל סוג. כמו כן כאשר רוכשים מחשב מחודש מומלץ כי הוא יהיה תואם לצרכים שלכם ויעניק לכם את הפתרון המושלם מכל הבחינות, לרבות מבחינת המחיר אשר עליו להיות מאוד משתלם ועדיין לספק את התמורה הגבוהה ביותר.

ריקומפ - חברת מחשביםהיכן קונים מחשבים מחודשים?

כאשר רוצים ליהנות מכל היתרונות האמורים של מחשבים מחודשים יש לבחור בחברה מובילה בתחום ולה ניסיון של שנים רבות. כמו כן חשוב כי צוות החברה יורכב מאנשי מקצוע מיומנים וחסרי פשרות אשר יציבו את האינטרסים שלכם במרכז. בדרך זו תוכלו להיות בטוחים כי אתם זוכים לפתרון האופטימלי והחסכוני ביותר, כי כל המחשבים המחודשים נבחרים בקפידה ומדורגים ברמות הגבוהות ביותר של איכות וכי יש לכם כתובת לפנות אליה במקרה הצורך. כך תוכלו ליהנות ממבצע של שקט נפשי וממחשב נייד מתקדם שישמש אתכם נאמנה ללא תקלות מיותרות.

כאשר אתם רוכשים מחברה מקצועית ומובילה בתחומה, מחשב נייד מחודש יהיה האפשרות הטובה והאופטימלית למגוון צרכים. בדרך זו תוכלו ליהנות מפתרון המותאם למטרות והיעדים שלכם ומחיסכון מרבי במחיר.