בלוג

מחשבים עודפים

חברת ריקומפ מציעה ללקוחות עסקיים ופרטיים מחשבים מעודפים ומחשבים מחודשים של מיטב המותגים. כל המחשבים מגיעים מחברות במשק אשר משדרגות את מערך המחשבים שלהן ומיבואנים המספקים עודפי מחשבים ומחשבים מתצוגה. החברה בוחנת ומבצעת בדיקות מעבדה מקיפות למחשבים, משדרגת ומשביחה את המחשבים, ומציעה אותם למכירה עם אחריות, במחירים הוגנים, מתוך מטרה להציע מחשבים איכותיים ואמינים לכל סוגי הלקוחות, ללא פשרות. כך תוכלו ליהנות גם משירותי מכירת “מחשבים מעודפים”, הנרכשים על ידינו ממיטב חברות ייצור המחשבים הגדולות ביותר בעולם כגון HP LENOVO IBM DELL.

עודפי מחשבים

חברת ריקומפ מספקת מחשבים יד שנייה של המותגים המובילים כגון IBM HP , DELL, LENOVO ומותגים אחרים. החברה פועלת במספר מישורים ומקבלת לידיה מחשבים מחברות גדולות במשק אשר משדרגות את אמצעי המחשוב בחברה, מחברות שנקלעו לקשיים ומוכרות את הציוד וממותגי ורשתות המחשבים אשר מציעים עודפי מחשבים. לאחר בדיקה וסינון ראשוני של ציוד המחשבים, החברה מעבירה את המחשבים למעבדה המתמחה בשדרוג ובהשבחת מחשבים. מטרת החברה לספק פתרון יעיל נוח וזול לחברות וללקוחות פרטיים המעוניינים לרכוש מחשבים איכותיים ואמינים במחירים נמוכים וזולים.

מחשבים מעודפים

מחשבים מעודפים – OPEN BOX

סוג ראשון של מחשבים מעודפים המשווקים על ידי חברת ריקומפ הם מחשבי OPEN BOX (אריזה פתוחה), כלומר מחשבים חדשים שהוחזרו ליבואן על ידי הלקוח, או מחשבים שחזרו לאחר בדיקות או הדגמות א ותצוגה. מחשבים אלו נמכרים בהנחות ענק, שמאפשרות לכם ליהנות גם מהמחיר הסופר משתלם ולקבל מחשב חדש, ואיכותי ממיטב החברות וגם לקבל אחריות מלאה.

אנחנו בחברת ריקומפ מקפידים לבדוק בבדיקות מעבדה מעמיקות ויסודיות את כלל רכיבי המחשב בטרם הגעתם ללקוח, דבר המוסיף ערך רב לקנייה.

מחשבים מעודפים באריזה סגורה – Factory Refurbished

סוג שני של מחשבים מעודפים המשווקים על ידי חברת ריקומפ הם מחשבים אשר הגיעו אלינו מעודפי הייצור של היצרנים הגדולים ביותר בעולם. . מחשבים אלו אשר הוחזרו למפעל היצרן “נפלטו” ממערך השיווק מסיבות כשלהן אשר איננה קשורה לאיכות המוצר, מוחזרים , נבדקים במפעל מקבלים מחדש תוקף אחריות מלאה, ורק לאחר שעברו בדיקות תקינות מחמירות ביותר מגיעים אלינו למכירה. מחשבים אלו נמכרים בהנחות גדולות ומאפשרות לכם להינות גם מהמחיר נמוך ומשתלם ולקבל מחשב חדש, ואיכותי ממיטב החברות המובילות וגם לקבל אחריות מלאה.

מחשבים באחריות

כל המחשבים המחודשים אשר מגיעים לחברה עוברים בדיקות מקיפות ומעמיקות במעבדת השירות. מחשבים מעודפים מוצעים ללקוחות החברה לאחר בדיקת ובקרת איכות קפדנית. יצרני ויבואני המחשבים מציעים עודפי מחשבים כאשר הם מתחילים לייצר דגמים חדשים והם מעוניינים לפנות מחסנים ולהיפטר מהמלאי הקיים. מחשבים אלה מגיעים לחברות מתמחות כמו חברת ריקומפ ולקוחות החברה זוכים למחשבים חדשים ללא שימוש במחירים נמוכים וזולים. כל המחשבים נמכרים עם אחריות מלאה של חברת ריקומפ והשירות ניתן במעבדת השירות המציעה שירות מקצועי ומענה טכני מהיר ויעיל.

מחשבים מעודפים

שירות ייחודי

על מנת לחסוך בעלויות קניית מחשבים מומלץ לפנות לנציגי המכירות של חברת ריקומפ וכך ניתן לרכוש מחשבים ממותגים מובילים לאחר ייעוץ ותוך התאמה לצרכי הלקוח. החברה ידועה בזכות השירות האיכותי והייחודי ותודות למעבדת השירות המתקדמת. השירות כולל מכירת מחשבים מעודפים, מחשבים יד שנייה לאחר בדיקה ושדרוג, מחשבים מחודשים של מיטב המותגים ועוד מגוון אביזרים וציודי הקיפי כגון מדפסות, מסכים במגוון דגמים, מקלדות, עכברים, רמקולים ותוכנות. החברה מציעה פתרון חדשני וייחודי בעל ערך מוסף אשר שומר על איכות הסביבה. במקום לזרוק ציוד מחשבים מזהם ורעיל , אצלנו ב-ריקומפ ניתן לחדש ולמחזר את הציוד המחשבים ולמכור אותו ללקוחות הזקוקים לפתרון איכותי ואמין ולציוד מחשבים מוזל.

למה מומלץ לכם לרכוש מחשבים מעודפים?

כמו בכל ענפי ה-OUTLET האחרים, גם בתחום המחשבים תוכלו למצוא מחשבים מעודפים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר ובמחיר המשתלם ביותר. בניגוד לעודפי אופנה לדוגמא, כאן לא מדובר במכירת מחשבים עם פגמים, אלא במכירת מחשבים תקינים ועם אחריות היצרן, אשר שימשו לצרכי תצוגה, תחנת עבודה LENOVO M58 מחשב מסך מקלדת ועכבר הדגמה, או לחילופין, הוחלפו בדגמים חדשים של מחשבים מטעם אותה חברת ייצור. השילוב של מחיר אטרקטיבי נמוך, אחריות מלאה, וכמובן בדיקות תקינות שעוברים המחשבים, מאפשר גם לכם ליהנות ממחשב חדש מכל המבחינות וממחיר המשתלם ביותר.

דילוג לתוכן