בלוג

מחזור וחידוש מחשבים

השכרת מחשבים ניידיםחברת ריקומפ המתמחה במתן פתרונות מחשוב מחוץ לקופסא, הן ללקוח העסקי והן ללקוח הפרטי, חרטה על דגלה ואימצה את נושא איכות הסביבה כערך עליון וחשוב, וכפועל יוצא מכך, היא ממקדת חלק ניכר מפעילותה העסקית במסגרת מחזור וחידוש מחשבים ישנים.

כידוע, המתכות והחומרים – הקיימים בציוד המחשבים הישן שנזרק לאתרי פסולת ואשפה -מתפרקות באופן מהיר ומחלחלות למי התהום. לאורך זמן, מתכות אלו עלולות לגרום לנזק אקולוגי ארוך טווח, ואם לא נקדים תרופה למכה, אנו עלולים להמיט אסון אקולוגי על ילדינו ועל הדורות הבאים.

בנוסף לכך, פסולת אלקטרונית כגון מחשב נייח, מחשב נייד, מסכים ומדפסות מתאפיינת בנפח פיזי גדול אשר לא ניתן לדחיסה, והטמנתו הופכת ליקרה ובעייתית תוך בזבוז משאבים ניכר.
ריקומפ בשירות הסביבה!

כחלק בלתי נפרד מהפעילות העסקית שלנו, אנחנו בחברת ריקומפ רוכשים ציוד מחשבים שנפלט מחברות שנסגרו או שידרגו את מערך המחשוב שלהם. בכך שאנו פועלים לחידוש מערכות המחשוב ודואגים לשימוש הציוד מחדש, אנו תורמים לאיכות הסביבה.

מחשבים מתצוגה

ערך מוסרי חשוב שחברת ריקומפ הטמיעה בפעילותה הוא תמיכה במוגבלים :
הפסולת ושאריות הציוד שאינם ניתנים לשימוש ושדרוג מחשבים מועברים לפירוק על ידי אנשים מוגבלים ומספקים להם תעסוקה.

הליכי חידוש המחשבים מתבצעים במעבדת המחשבים של  חברת ריקומפ והם מיושמים על ידי צוות מקצועי ומנוסה ומבוסס על ידע וניסיון של למעלה מ-20 שנה בתחום המחשוב והאלקטרוניקה. כחלק בלתי נפרד מהליך המחזור והחידוש המתבצע על ידינו אנו מגבירים את המודעות לאיכות הסביבה, וכפועל יוצא מכך, תורמים את חלקנו לעתיד ילדינו והדורות הבאים.

הבחירה בנו כספקי מחזור לציוד המחשבים והאלקטרוניקה העומד לרשותכם, מאפשרת לכל אחד ואחת מכם ליהנות ממחיר נמוך באיכות גבוהה וגם לקחת חלק בשמירה על איכות הסביבה, וכל זאת מתוך ידיעה שכל הציוד המועבר לידינו, עובר תהליך פירוק חוקי ולא נזרק ו/או מטופל בדרכים שאינן הולמות או ראויות, כיוון שאנו מתחייבים לעשות שימוש חלקי או מלא בכל הציוד שהתקבל, וכל זאת בהתאם לחוק ולתקנות השונות בענף המחזור.

הצטרפו אלינו עוד היום והבטיחו עתיד נקי ובטוח יותר לילדינו!

דילוג לתוכן