בלוג

המדריך לרכישת לפטופ מחודש

מחשבים מחודשים הם מונח שפרץ לתודעה בסערה בשנים האחרונות בעיקר הודות לעובדה כי הוא מאפשר לרכוש מחשבים באיכות מצוינת מבלי להיקלע להוצאה כספית גדולה. מה זה בדיוק לפטופ מחודש, למה כדאי לכם (מאוד) לשקול לקנות אחד ואיפה מוצאים לפטופ מחודש? המדריך.

מתעניינים במחשבים מחודשים? לחצו כאן והכנסו לעמוד המוצרים שלנו

מה זה לפטופ מחודש?

לפטופ מחודש הוא מחשב שעבר תהליך חידוש מקצועי שמבטיח כי המצב הטכני שלו קרוב מאוד ואפילו זהה למצב של מחשב חדש לחלוטין. תהליך החידוש מתבצע במעבדות חידושים מורשות שמחליפות את כל חלקי המחשב הפגומים והשחוקים, מאתחלת את מערכות ההפעלה והמערכות הנוספות, ומחדשת את כל רכיבי התוכנה הדורשים חידוש. על מנת להבטיח את תקינותן המחשבים נבדקים שוב לאחר ביצוע החידוש, כך שהמעבדה מוודא כי אכן המצב הטכני של המחשב אופטימלי.

לפטופ מחודש

היתרונות על פני מחשבים חדשים

רכישת לפטופ מחודש יכולה להיות אחת מהרכישות הטובות שתעשו בחייכם. הסיבה לכך היא שרכישת לפטופ מחודש תאפשר לכם לקנות במחיר מציאה מחשב איכותי וחזק, שכל רכיביו עובדים בצורה מצוינת. נכון, רבים מאתנו נוטים לחשוב שאיכותו של לפטופ מחודש נופלת מאיכותו של לפטופ חדש, אך לא תמיד זה נכון ולפעמים אפילו ההיפך הוא הנכון.

מחשבים מחודשים הם מחשבים שנבדקו בצורה מדוקדקת וקפדנית במעבדות, על ידי אנשי מקצוע מנוסים המחזיקים בניסיון ובמומחיות רבה בתחום המחשבים. במהלך הבדיקות כל רכיבי החומרה והתוכנה של המחשבים נבדקים וכל תקלה בהם מטופלת ביסודיות וברצינות. חלקי מחשב שנמצאים פגומים מוחלפים בחלקים חדשים יותר והמערכות השונות משוחזרות למצבם ההתחלתי כך שלמעשה הן חדשות לחלוטין. בהתאם לכך, מחשבים מחודשים הם מחשבים איכותיים ביותר, במצב מעולה, ואפשר לרוב לקנות אותם במחירים נוחים מאוד. למעשה, אתם רוכשים לפטופ שממש לפני זמן קצר עבר בדיקה מעמיקה ושכל בעיה שהתגלתה בו תוקנה בצורה יסודית.

יתרון נוסף ברכישת לפטופ מחודש או האפשרות שלכם לקנות בדיוק את המחשב שרציתם מבלי להתפשר. כאשר אנחנו רוצים לרכוש לפטופ חדש, ישירות מהיבואן, והתקציב שלנו מוגבל, אנחנו נוטים להתפשר על מאפיינים מסוימים של המחשב. היות ואנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו את כל המאפיינים של המחשב (שכן כך מחירו יהיה גבוה מדי) אנו נוטים לוותר על גודל הזיכרון, כרטיס קול או כרטיס מסך מתקדמים, ואפילו על דברים בליבת המחשב כמו עוצמת המעבד. ההתפשרות הזו תפגע בלי ספק בחוויית השימוש שלנו עם המחשב, שפשוט לא בהכרח יענה על כל הצרכים שלנו. רכישת לפטופ מחודש יאפשר לכם לקנות את המחשב עליו חלמתם, עם כל המאפיינים שאתם רוצים ובמחיר נורמלי. כך, אתם נהנים גם מהלפטופ עליו חלמתם, במצב טכני מצוין וגם במחיר זול משמעותית, ואם כך נראים הדברים פלא שרכישת לפטופ מחודש הוא טרנד פופולארי בעולם המחשבים של היום?

שימוש בלפטופ

איפה כדאי לקנות?

ישנה חשיבות אדירה לחברה ממנה אתם רוכשים את הלפטופ המחודש. ראשית, אתם רוצים לדעת שמעבדה מוכרת ומורשית ביצע את חידוש המחשב, וכי החידוש בוצע בצורה הטובה והמקצועית ביותר שניתן, כך שאכן תקבלו מחשב חזק במצב הטכני טוב מאוד.

שנית, חברות מוכרות ואיכותיות מעניקות אחריות ברכישת מחשבים מחודשים. כן, מה ששמעתם- למרות שלא מדובר במחשב חדש, ולמרות שלא מדובר באחריות יצרן, חלק מחנויות מחשבים המוכרות לפטופ מחודש מעניקות ללקוחותיהם תעודת אחריות על רכישתם. חברת ריקומפ למשל מתמחה בלפטופים מחודשים ומצליחה להעניק את רמת השירות והמקצועיות הגבוהה ביותר.

הסיבה שחנויות אלו מעניקות תעודת אחריות גם ברכישת לפטופ מחודש היא כי הן חברות ברמה איכותיות מאוד, המחזיקות במעבדת מחשבים מתקדמת ובעובדים מקצועיים ומנוסים, אשר מבטיחים כי המחשבים שחודשו במעבדות החברה עם מחשבים איכותיים ואמינים, שנבדקו בצורה מעמיקה כך שסביר מאוד להניח שהמחשבים לא יסבלו מתקלות כאלו ואחרות.

דילוג לתוכן