בלוג

איך לבחור מחשב נייד לסטודנט בשנת 2022?

עומדים לרכוש מחשב נייד לסטודנט?

רכישתו של מחשב נייד, בדומה לכל פעולת רכישה של מחשב שולחני רגיל, הינה פעולה המחייבת אתכם לבחון מספר פרמטרים מקדימים בנוגע לצרכי השימוש שלכם במחשב.

פרמטרים אלו משפיעים בין היתר על רכיבי המחשב השונים הנחוצים לכם וכפועל יוצא מכך גם על מחיר המחשב.

מראש נציין שאורך חייו הממוצע של כל מחשב נייד (גם החדש והטוב ביותר בשוק) הינו בין שלוש ל-4 שנים, כאשר במקרה הטוב, תבצעו רכישה אשר תאפשר לכם להשלים את כל לימודי התואר (ברוב המקרים 3 שנות לימודים) עם אותו מחשב.

לפיכך, אנו ממליצים לכם יותר לחפש אחר מחשב נייד זול ומומלץ במקום להשקיע את כספיכם בעלות רכישה יקרה של מחשבים ניידים חדשים.

את המחשבים הניידים הזולים והאיכותיים יותר תוכלו למצוא כיום באמצעות מה שמכונה בשפה המקצועית בקטגורית מחשבים ניידים מחודשים שהם למעשה מחשבים איכותיים ופונקציונאליים לכל צרכי העבודה שלכם בהם לאורך תקופת הלימודים.

לפטופ זול לסטודנטים

מה לבחון שקונים מחשב נייד מחודש?

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע הולך וגדל של מחשבים ניידים המגיעים מסכים בגדלים שונים, כאשר גודל המסך משפיע לא רק על נראות המסך אלא גם על צריכת החשמל של המחשב ועל אופן הניידות שלו. מחשבים ניידים בעלי מסכים קטנים יותר הינם מחשבים קומפקטיים יותר ונוחים יותר לניידות, כאשר מחשבים ניידים המגיעים עם מסכים גדולים יותר הם מסורבלים יותר לניידות. בכל אופן, כאשר אתם רוכשים מחשב נייד לסטודנט הקפידו לבחון את המסך על פי רוחב המסך הנדרש לכם וכמובן רזולוציית המסך.

פרמטרים נוספים לבחירת מחשבים ניידים לסטודנטים הוא נושא החיבורים הקיימים במחשב. כיום, חלק גדול מהמחשבים הניידים משלבים בתוכם חיבורים מובנים לכניסות USB, שן כחולה ו-HDMI, ההופך למעשה את המחשב למעין מסך טלוויזיה. כמו כן, בחלק מהמחשבים הניידים תוכלו למצוא מצלמת רשת מובנית וחיבור ל-WIFI המאפשר גלישה באינטרנט בכל נקודה.

למה לקנות מחשב נייד מחודש לסטודנט?

כאשר ניגשים לרכוש מחשב נייד לצרכי תקופת הלימודים, השיקול הכלכלי מהווה חלק בלתי נפרד מהרכישה ולכן מומלץ לבחון את אופציית המחשבים הניידים המחודשים. אופציה זו מוצעת לכם כיום על ידי חברת ריקומפ העוסקת ומתמחה בענף המחשבים המחודשים, כאשר היצע המחשבים הניידים המחודשים של החברה כולל בתוכו היצע מגוון של מחשבי מותג אשר יוצרו על ידי יצרניות המחשבים הגדולות ביותר בעולם, לרבות, HP,  DELL, LENOVO, IBM ועוד.

מחשבים ניידים מחודשים הם למעשה מחשבי מותג אשר היו בשימוש זמני או קבוע ולאחר מכן הועברו לחברת ריקומפ לצרכי חידוש. מחשבים אלו הינם מחשבים איכותיים העוברים בדיקה קפדנית טרם שיווקם מחדש, כאשר הליך החידוש כולל בתוכו החלפת רכיבים שונים במארז המחשב ושדרוג רכיבי המחשב.

מחשב לפטופ מחודש הינו מחשב נייד זול ומומלץ המאפשר לכם ליהנות גם ממחשב מותג מחודש ומשופץ וגם מעלות נמוכה בהשוואה לרכישת מחשבי מותג חדשים. בלא מעט מקרים, מדובר בחיסכון של אלפי שקלים וכאשר אנו מדברים על קהל הסטודנטים להם כל שקל ושקל חשוב במיוחד, הרי שמדובר בעסקה משתלמת אשר תאפשר לכם ליהנות ממחשב נייד איכותי אשר ישרת אתכם לאורך כל תקופת הלימודים. כמו כן, חשוב לזכור את מה שציינו בפתיח בנוגע לאורך חיי המדף של כל מחשב נייד (בין שלוש לארבע שנים) וגם מסיבה זאת מומלץ לכם להשקיע את כספכם במחשב מחודש איכותי מאשר במחשב מותג יקר ברוב המקרים.

לסיכום, החלופה הזולה יותר לרכישת מחשב נייד לסטודנט היא באמצעות מחשבים ניידים מחודשים אשר אינם נופלים ביכולות הביצוע שלהם מאף מחשב מותג חדש. נסו והיווכחו.

דילוג לתוכן